ga('send', 'pageview');

APSYRTIDES.info

POVODOM DANA GRADA Na polaganju vijenaca i legenda Domovinskog rata

Foto: Vedran Morin

POVODOM DANA GRADA Na polaganju vijenaca i legenda Domovinskog rata
studeni 08
12:09 2019

Na groblju Sveti Martin povodom Dana grada, u petak 8. studenog, u 11 sati, gradska delegacija položila je vijence u sjećanje na žrtvu Domovinskog rata i one koji su za našu slobodu dali svoje živote.

Uz gradonačelnicu Anu Kučić, njenog zamjenika Antu Nedića, predsjednika Gradskog vijeća Elvisa Živkovića, u delegaciji su bili i članovi Gradskog vijeća, župnik Malog Lošinja Roberto Zubović, te kao posebni gost Marko Miljanić, autentični heroj Domovinskog rata i legendarni ratni zapovjednik obrane Škabrnje.

Nakon uvodnoga govora, zapaljene su svijeće i položeni vijenci, a prisutnima se kratko obratio i župnik Maloga Lošinja.

“Dragi naši, tu smo na mjestu gdje je počeo vjerski i kulturni života našega grada, tu su pokopani oni koji sagradiše i podigoše ovaj grad i ostaviše nam ovu ljepotu koju mi danas uživamo. Slaveći blagdan Svetog Martina, zaštitnika našega grada, pomolimo se na ovome mjestu za sve naše drage pokojne, molimo za poginule, za one koji podigoše ovaj križ, za branitelje, za naš grad i sve naše stanovnike”, rekao je župnik Roberto Zubović, nakon čega je uslijedila zajednička molitva.

Ovaj vrtuljak zahtijeva JavaScript

Na groblju Sveti Martin povodom Dana grada, u petak 8. studenog, u 11 sati, gradska delegacija položila je vijence u sjećanje na žrtvu Domovinskog rata i one koji su za našu slobodu dali svoje živote.

Uz gradonačelnicu Anu Kučić, njenog zamjenika Antu Nedića, predsjednika Gradskog vijeća Elvisa Živkovića, u delegaciji su bili i članovi Gradskog vijeća, župnik Malog Lošinja Roberto Zubović, te kao posebni gost Marko Miljanić, autentični heroj Domovinskog rata i legendarni ratni zapovjednik obrane Škabrnje.

Nakon uvodnoga govora, zapaljene su svijeće i položeni vijenci, a prisutnima se kratko obratio i župnik Maloga Lošinja.

“Dragi naši, tu smo na mjestu gdje je počeo vjerski i kulturni života našega grada, tu su pokopani oni koji sagradiše i podigoše ovaj grad i ostaviše nam ovu ljepotu koju mi danas uživamo. Slaveći blagdan Svetog Martina, zaštitnika našega grada, pomolimo se na ovome mjestu za sve naše drage pokojne, molimo za poginule, za one koji podigoše ovaj križ, za branitelje, za naš grad i sve naše stanovnike”, rekao je župnik Roberto Zubović, nakon čega je uslijedila zajednička molitva.

Ovaj vrtuljak zahtijeva JavaScript

RIJEKA EPK 2020.

PRETRAGA

PONUDA POSLOVA

KONGRES PODUZETNICA 2020.

studeni 2019
P U S Č P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

APSYRTIDES.info NA DRUŠTVENIM MREŽAMA

...legenda koja živi...
%d blogeri kao ovaj: