Za MNK Lošinj sezona je završila, slijede pripreme za nadolazeće turnire

02 veljače
19:09 2020

U nedjelju, 02. veljače, malonogometaši su u školskoj sportskoj dvorani na Bočacu odigrali 7. i 8. kolo 2. HMNL Zapad 2 juniori.

Prva utakmica dana bila je između domaćina i gostiju iz Pule. Juniori Lošinja dugo su odolijevali napadima svojih vršnjaka, ali nažalost minutu i pol prije kraja prvog poluvremena Puležani su načeli gol domaćina. Daleko jača, kvalitetnija momčad u nastavku je iskoristila nervozu kod Lošinjana i utakmicu sigurno završila s konačnih 6:0. Zatim je uslijedio dvoboj protiv također favorizirane ekipe iz Otočca. U ovoj utakmici od početka je uklonjena bilo kakva neizvjesnost jer su gosti na poluvremenu imali 4:1, da bi do kraja utakmice rezultat povećali na konačnih 7:1.

2. HMNL “Zapad 2”

7. kolo (14:00 sati):

ŠD “Hrvoje Macanović”, gledatelja: 35

Suci: Sanja Lončarić (Rijeka), Ivan Jakovac (Mrkopalj)

Delegat utakmice: Vojislav Aladžić (Rijeka)

MNK Futsal Pula – MNK Lošinj 6:0

Strijelci: Luka Pavlović (2), Emran Nerovčić (2), Antonio Gračić i Bepo Paus.

MNK LOŠINJ: Duje Šalov (V), Antonio Bujačić, Nikola Dlaka, Anthony Ivković, Matteo Jurković, Carlos Poljak, Michael Radišić, Filip Vlakančić; trener Daniel Lovrečić.

MNK FUTSAL PULA: Damjan Ilić (V), Bepo Paus, Marin Ristić, Emran Nerovčić, Danis Hrgota, Belmin Hasanbašić, Antonio Gračić, Luka Pavlović, Dino Murtić.

Rezultat druge utakmice 7. kola: MNK Gorovo – MNK Otočac 1:13

8. kolo (17:30 sati):

ŠD “Hrvoje Macanović”, gledatelja: 30

Suci: Stipe Lukin (Punat) i Ivan Jakovac (Rijeka)

Delegat utakmice: Marijan Kozić (Viškovo)

MNK Lošinj – MNK Otočac 1:7

Strijelci: Nikola Dlaka; Ivan Kosović (2), Ivan Boban (2), Matej Bronzović, Marin Tvrdinić i Alen Rubčić.

MNK LOŠINJ: Duje Šalov (V), Antonio Bujačić, Nikola Dlaka, Anthony Ivković, Matteo Jurković, Carlos Poljak, Michael Radišić, Filip Vlakančić; trener Gordan Antoninić.

MNK OTOČAC: Ivan Kosović, Ivan Boban, Matej Bronzović, Marin Tvrdinić, Alen Rubčić, Danijel Dunković, Petar Muhar, Marko Majetić.

Rezultat druge utakmice 8. kola: MNK Gorovo – MNK Futsal Pula 0:15

U sljedeća dva kola, ujedno i posljednja, MNK Lošinj je slobodan, što znači da će vrlo vjerojatno od 5 ekipa svoje mjesto pronaći na pretposljednjoj poziciji. Osim ako momčad Gorova dobije obje utakmice u naredne dvije koliko im još slijedi, što je teško izgledno. Malonogometni klub Lošinj sada će se pregrupirati te se okrenuti lokalnim turnirima, a u planu su i neka gostovanja.

Otvoreni su upisi u školu futsala za sve uzraste!