Popis imena s kandidacijskih listi Restart koalicije i HDZ-a za Hrvatski sabor u 8., 9. i 10. izbornoj jedinici

Popis imena s kandidacijskih listi Restart koalicije i HDZ-a za Hrvatski sabor u 8., 9. i 10. izbornoj jedinici
16 lipnja
12:17 2020

Poznata su većim dijelom imena s kandidacijskih listi dviju najjačih parlamentarnih stranki, SDP-a okupljenog u Restart koaliciji i HDZ-a.

Izdvojili smo tom prilikom jedinice koja obuhvaćaju područje Jadranske Hrvatske, dakle i otoke. Liste Restart koalicije još uvijek su nepotpune, pa kada budu poznata sva imena nadopunit ćemo. 

VIII. izborna (Restart koalicija)

  1. Erik Fabijanić
  2. IDS
  3. Hrelja
  4. IDS
  5. Mirela Ahmetović
  6. IDS
  7. Sanja Radolović
  8. PGS
  9. Eni Šebalj
  10. Željko Jovanović
  11. Dalibor Macan
  12. IDS
  13. Vojko Obersnel
  14. Peđa Grbin

IX. izborna (Restart koalicija)

  1. Franko Vidović
  2. Renata Sabljar Dračevac
  3. Matko Kuzmanič
  4. Maja Sporiš
  5. HSU
  6. HSS
  7. Ranko Ostojić – odbio je biti na listi.
  8. Marija Alfirev
  9. Tomislav Zrinski
  10. Katarina Pleša Jakovljević
  11. Joško Šupe – odbio je biti na listi.
  12. Radoslava Gregov
  13. Slobodan Mileusnić
  14. Nikola Vučković

X. izborna (Restart koalicija)

  1. Arsen Bauk
  2. Katica Glamuzina
  3. Branko Grčić
  4. Ivana Marković
  5. Kuzma Tomašić
  6. HSS
  7. HSU
  8. Katarina Gugić
  9. Mišo Krstičević – odbio je biti na listi.
  10. Gordana Muhtić
  11. Goran Kotur
  12. Sanja Ćurin
  13. Jadran Barać
  14. Eleonora Mandić

VIII. izborna jedinica (HDZ)

1. Oleg Butkovic
2. Gari Capelli
3. Anton Kliman
4. Ivica Kirin
5. Ilirijana Croata Medur
6. Kristijan Staničić
7. Josip Borić
8. Monika Udovičić
9. Josip Ostrogović
10. Dalibor Čandrlić
11. Tatjana Tomaić
12. Iva Letina
13. Nada Rupčić
14. Ivan Bubić

IX. izborna jedinica (HDZ)

1. Ivan Malenica
2. Grozdana Perić
3. Ante Sanader
4. Marijan Kustić
5. Rade Šimičević
6. Nediljko Dujić
7. Luka Brčić
8. Josip Bilaver
9. Branka Juričev Martinčev
10. Anita Pocrnić Radošević
11. Nikolina Baradić
12. Vinko Zulim
13. Josip Begonja
14. Božidar Kalmeta

X. izborna jedinica (HDZ)

1. Vili Beroš
2. Branko Bačić
3. Blaženko Boban
4. Andro Krstulović Opara
5. Mato Franković
6. Ante Mihanović
7. Goran Dodig
8. Ivan Budalić
9. Marija Vučković
10. Petar Škorić
11. Jure Brkan
12. Danica Baričević
13. Ante Bačić
14. Nikola Dobroslavić

TRAŽILICA POSLOVA

PRETRAGA

NEKRETNINE JADRANSKE HRVATSKE

IZRADA WEB STRANICA

povoljna izrada web stranica

PONUDA POSLOVA

VREMENSKA PROGNOZA

ZAKON O OTOCIMA

GLAS OTOKA NA DRUŠTVENIM MREŽAMA

www.glasotoka.hr
%d blogeri kao ovaj: